Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Çözümlerinizi Cofreex'le Hemen Ücretsiz Başlatın!

Mobil Uygulama ile Hizmette Kaliteyi Yakalayın! Mobil Uygulama ile Hizmette Kaliteyi Yakalayın!

Mobil Uygulama ile Hizmette Kaliteyi Yakalayın!

Web tarayıcıdan QR Kodlu menü ile hizmet vermek yerine size özel bir uygulama ile Cofreex ayrıcalığını yaşamak mümkün oluyor! Misafirlerinizin sizi daha kurumsal ve ciddi bir marka olarak algılaması adına mobil uygulamadan faydalanma ön plana çıkıyor. Böylelikle web tarayıcının da yüklenmesini beklemek için dakikalarca beklemeye gerek kalmıyor!

Şimdi Ücretsiz Deneyin
* Kredi Kartı Gerekmez
Mobil Uygulama ile Hizmette Kaliteyi Yakalayın! Mobil Uygulama ile Hizmette Kaliteyi Yakalayın!
Misafirlerinize Hızlı Bir Sipariş Süreci Sunun!

Misafirlerinize Hızlı Bir Sipariş Süreci Sunun!

Misafirlerin bir mekânda dakikalarca sipariş vermeyi beklemesi en büyük sorunlardan biri olabiliyor. Bu sorunu çözmek adına Cofreex mobil uygulama ise harikalar yaratıyor. Yüklenme hızı oldukça iyi bir uygulama sayesinde misafirlerin bütün menüleri incelemesi sağlanırken siparişlerini kendi arzularına göre saniyeler içerisinde oluşturmaları da mümkün oluyor. Siz de misafirlerinize hız ve kaliteyi sağlayabilirsiniz.

Canlı Menü ile Kalite Artıyor!

Canlı Menü ile Kalite Artıyor!

Misafirlerinizin kullanacağı mobil uygulamada sadece mevcut ürün ve lezzetlerin olması sayesinde avantajları çok daha dikkat çekici oluyor. Misafirlerinize ‘Ürün tükendi’ ya da ‘O ürünü şu an için sunamıyoruz’ demek yerine siparişi kısa sürede servis etmek ön plana çıkıyor. Misafir deneyimini oldukça olumlu yönde etkileyen bu seçenekle de kaliteli bir sürece kapı aralamanın avantajı yakalanıyor.

Şimdi Ücretsiz Deneyin
Misafirleriniz Ödeme Öncesinde Hesabı Biliyor

Misafirleriniz Ödeme Öncesinde Hesabı Biliyor

Mobil uygulamada tercihinize göre yer vereceğiniz fiyat detayı ile misafirlerinizin hesabı tedirginlikle beklemesi engelleniyor. Üstelik olumsuz bir deneyim yaşanmaması adına misafirlerin sipariş öncesinde bütün fiyatları inceleyerek buna uygun sipariş vermesi sağlanıyor. Size de kusursuz bir deneyimi misafirlerinize sağlamak kalıyor.

"Müşterilerinizin tamamına yönelik çözümlerle eve teslim, gel-al ve arabaya servis seçenekleri sunun. Misafirleriniz nerede olursa olsun ödeme ve sipariş süreçlerini online bir şekilde yöneterek deneyimlerini iyileştirme fırsatı yakalayabilecekler. Cofreex ile bu avantajı yakalarken kârlılığınızı da arttırmanın ayrıcalıklarını yaşayın!"

Daha fazla bilgi ve detay için müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişim kurun!
İşletmeniz Açık Kaldıkça Kârlılığınız Artsın

30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz dijital işetme çözümünüzü şimdi oluşturun.

  • Temassız Misafir Deneyimi
  • Yardımcı Analiz & Raporlama
  • Kontrol Süreçlerinde Kolaylık