Özellikler

Birbirinden değerli özellikleri ile size çözüm sunan bir uygulamayla tanışmaya ne dersiniz?

Müşteri Memnuniyeti Yönetimiyle Yeni Müdavimlere Kapı Aralayın!

Müşteri memnuniyeti yönetimi sayesinde misafirlerinizin işletmenizle ilgili fikirlerini dikkate alın. Bu sayede sadece hizmetlerinizin kalitesini değil aynı zamanda garsonların performansını da ölçmeyi başarın. Misafirlerinizin memnuniyetini düzenli aralıklarla değerlendirerek işletmenizde kusursuzluğu yakalamanın ayrıcalıklarından yararlanın!

 

Başarılı ve Başarısız Yönlerinizi Ortaya Çıkarın!

Kusursuz bir işletme yoktur. Sizin de iyi ve kötü olduğunuz yönleri ortaya çıkarmaya ihtiyacınızın olduğunu unutmayın. Bu nedenle de tek yapmanız gerekenin misafirlerinizin geri bildirimlerini ölçerek kötü yönlerinizi iyileştirmeye odaklanmak olduğunu hatırlayın! Cofreex ile misafirlerinizin memnuniyetini saniyeler içerisinde kısa bir anketle gerçekleştirerek kaliteli bir dijital çözümün ayrıcalıklarını yaşayın!

 

Personelinizin Hassasiyetini Arttırın!

Cofreex ile müşteri deneyimi takibi yaptığınızı bilen personelinizin iş motivasyonunu zirveye çıkarın. Sürekli kontrol altında olduğunu düşünerek işe adapte olmayı benimseyen personel sayesinde hem daha başarılı bir sipariş süreci hem de daha kaliteli bir müşteri deneyimi yaratın. Üstelik bu çözüm sayesinde misafirlerinizin işletme hassasiyetini fazlasıyla hissetmesine kapı aralayın.

 

Misafirlerinizin Fikirlerine Değer Verdiğinizi Yansıtın!

Misafirlerinize sadece bir gelir kapısı olarak bakmadığınızı yansıtmak adına geri bildirimlere verdiğiniz önemi ortaya çıkarın. Her misafirinizi için oluşturacağınız kısa ve etkili müşteri deneyimi anketi kapsamında sizin için olumlu geri dönüşlere olanak sağlayacak çözümlerin keyfini çıkarın. Bu sayede sadece Cofreex’in değil Cofreex’in sunduğu deneyimin de ayrıcalığını yaşayın!

Dijital Menü ile Temassız Sipariş Alın!

Cofreex dijital menü ile size özel çözümlerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Mobil cihazlara ya da tablete entegre edilebilen menüler sayesinde misafirleriniz klasik bir menüye ihtiyaç kalmadan siparişlerini oluşturabiliyor. Üstelik menülerin interaktif olması sayesinde sipariş süreci daha da hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

 

Size Özel Menü ile Markanızı Yansıtın!

Dijital menülerin kişiselleştirilebilir özelliklerinden maksimum manada yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Yiyecek, içecek ve diğer bütün servislerle alakalı hizmetlerinizi menünüze ekleyebilirsiniz. Üstelik menüyü fotoğraflarla zenginleştirerek misafirlerinize daha kaliteli bir sipariş deneyimi sunabilirsiniz.

 

Misafirlerinize Güncel Bir Menü Sunun!

Misafirlerinize ‘O Yemekten Kalmadı’ demenizi tarihe karıştırıyoruz. Dijital menü çözümlerimiz çerçevesinde menünün sürekli güncel kalmasını sağlıyor ve sadece sipariş edilebilecek olan yiyecek ve içeceklere menüde yer vermenize olanak tanıyoruz. Misafirlerinizin sipariş konusunda ayrıcalığı bu yaşayabiliyor olmaları sayesinde sipariş verme deneyimini iyileştiriyoruz.

 

Saniyeler İçerisinde Sipariş Oluşturun!

Misafirlerinize bütün menüyü sayarak onlardan dönüş almayı beklemek yerine dijital menü ile saniyeler içerisinde sipariş oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Hem misafirlerinizin yiyecek ve içecek bekleme süresini düşürecek hem de personelinizin iş yükünü azaltacak bu seçenekle kaliteyi zirveye çıkarabileceksiniz.

Tüm bu ayrıcalıkları yaşarken sadece misafirlerinizin değil personelinizin de memnuniyet seviyesini arttırabileceksiniz. İki yönlü kazanca işaret eden Cofreex ile deneyiminizi hemen iyileştirmeye ne dersiniz?

Garson Paneli ile Tüm Süreçler Kolayca Yönetiliyor

Garson paneli ile profesyonel bir şekilde sipariş süreçlerinin yönetilmesini ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Restoran, otel, kar, bar gibi alanlarda süreçlerin kusursuz bir şekilde sürdürülmesini sağlamak amacı ile oluşturduğumuz yazılımlardan faydalanarak profesyonel bir şekilde müşterilerinize hizmetler sunabilirsiniz. Firmamız tarafından özel bir yazılım ile oluşturulan garson paneli ile restoran, kafe, otel ve bar gibi yerlere mükemmel bir hizmet sunuyoruz!

 

Garson Paneli ile Profesyonelliği Hissedin

Garsonlara sunulan bir mobil uygulama ile tüm süreçleri tek bir yerden yönetmesini sağlıyoruz. Söz konusu uygulama kapsamında sipariş alınabilir, online ödemeler gerçekleştirilebilir, online rezervasyonlar yönetilebilir ve siparişlerin durumu ile ilgili bilgi alınabilir. Bu uygulama sayesinde son derece yavaş bir şekilde işleyen yiyecek içecek hizmetlerinin çok daha hızlı bir şekilde sürdürülmesi sağlanmaktadır.

En kaliteli ve profesyonel yazılımlar ile müşterilerinize çok daha kusursuz bir şekilde hizmet vermek ister misiniz? O halde sizlere sunulan mobil uygulama ile çok daha memnun müşteriler elde edebilirsiniz! Hadi, size sunulan en kusursuz yazılım çözümleri ile ilgili bilgi almak için bizi tercih edin ve hemen harekete geçin.

Eve Teslim veya Gel-Al Siparişleri Yönetmek Kolaylaşıyor!

Eve teslim ya da gel al siparişleri yönetmek beklentilerinizi karşılayacak derecede kusursuzlaşıyor! Misafirlerinizden gelen yoğun siparişlere rağmen bütün siparişler listelenerek her sipariş zamanında ve kaliteli bir şekilde işleniyor. Bu sayede misafirleriniz kusursuz bir hizmete ulaşmak mümkün oluyor.

 

Sipariş Yönetimi ile Sipariş Sınıflandırması Mümkün Oluyor!

Mutfak paneline yansıyan siparişlerin hazırlanması aşamasında gel al mı yoksa eve teslim mi olduğu detaylı bir şekilde işleniyor. Bu sayede misafir taleplerine göre şekillenen siparişlerde kaliteyi yakalamak oldukça kolaylaşıyor! Cofreex ile siparişlerinizi yöneterek paket hazırlığı yapmak beklentilerinizin de ötesine geçiyor.

 

Ödeme Karmaşası Son Buluyor!

Eve teslim ya da gel al siparişlerde en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ödemeler konusunda ortaya çıkıyor. Ödemelerin karışması ve misafirlerinizin sipariş tesliminde sorun yaşaması Cofreex sayesinde tarihe karışıyor. Size de misafirlerinize daha kaliteli bir hizmet sunmaktan başka bir şey kalmıyor!

 

Hızlı Teslim ve Yüksek Memnuniyet

Gel al ve eve teslim siparişlerde hızlı teslim ayrıcalığını sunan Cofreex sayesinde müşteri memnuniyeti zirveye ulaşıyor. Bu da işletmenizin her geçen gün daha fazla satış yapmasına olanak sağlıyor!

Misafir Geri Bildirimleri ile Hizmet Standartlarınızı Ölçün!

Misafirlerinizin işletmenize dair geri dönüşlerini değerlendirerek kaliteli bir hizmet sunmak adına gerçekleşen bütün süreçlere dair bilgi talep edin! Kaliteyi ön planda tutmak ve hizmetlerinizin tamamında kaliteden yana tercih kullanmak adına geri bildirimlere odaklanın!

 

İşletmenizde Neler Olup Bitiyor Göz Atın!

İşletmenizde her detayı kontrol etmenin sizin için imkânsız olduğunu düşündüğünüzde kaliteli bir kontrol süreci için geri bildirimlerin çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Cofreex, bu konuda size özel seçenekler sunarken hizmet kalitenizi zirveye çıkarmanız adına seçenekler vaat ediyor.

 

Başarınızı Sürdürün ve Başarısızlığı Ortadan Kaldırın

Başarılı bir hizmet sunmanın işletmeniz için değerini dikkate almayı unutmayın! Bu noktada işletmenizin kaliteli çözümlerinin farkına vardığınız gibi eksik ve kusurlu kısımları da dikkate alarak hizmet standartlarında yüksek performans yakalayın. İşletmenizde kaliteyi elde ederken misafirlerinizin geri bildirimleri ile büyüyen bir marka olmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

 

Personelinize Memnuniyet Bilincini Aşılayın

Geri bildirimlerin misafirlerinizin beklentilerini yansıttığını ve hizmetin daima en iyi seviyede olması gerektiğini personelinize anlatın! Bu sayede misafir ve personel arasındaki ilişkiyi daha başarılı bir noktaya taşıyarak kaliteden faydalanın!

Kampanya Yönetimi ile İşletmenizi Profesyonelce Yönetin!

Kampanya yönetimi ile profesyonel bir şekilde işletmenizi yönetmek ister misiniz? Dijital pazarlamanın olmazsa olmazlarından biri olan kampanya yönetimi ile işletmenize farklı bir yol çizebilir ve imajınızı yükseltebilirsiniz!

Kampanya yönetimi, günümüzde firmalar için son derece kritik olan yönetim sistemlerinden bir tanesidir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve tüketiciler ile teknolojinin iç içe geçmesi ile birlikte firmaların rakiplerinden ayrışabilmeleri için profesyonel kampanyalar hazırlayıp sunmaları gerekmektedir.

İnternet ve teknolojinin yoğun bir şekilde kullanımı ticareti konularda farklılaşmanın da zorunlu hale gelmesine neden olmuştur. Bu bağlamda hem dijital pazarlama hem de geleneksel pazarlama için kampanya yönetimi son derece kritik bir öneme sahiptir. Müşteriye sunulmakta olan marka, marka kimliği, marka işlevi ve müşteriye nasıl yansıdığı ile ilgili çeşitli bilgiler ile profesyonel kampanya yönetimi mümkün hale gelmektedir.

 

Profesyonel Bir Destek Alın!

Kurulduğu günden bu yana kampanya yönetimi konusunda profesyonel bir destek sunan firmamız; kampanya fikrinin oluşturulması, kampanya takviminin oluşturulması, kanal belirleme süreci, kreatif süreç ve ölçümleme gibi süreçleri en kusursuz bir şekilde planlamaktadır. Tüm süreçler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Sipariş & Ödeme ile Müşteri Deneyimini İyileştirin!

Kolay sipariş ve ödeme seçenekleri ile dikkat çeken işletmenizde müşterilerinizin daha kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlamak ister misiniz? Cofreex, müşterilerin garson çağırmaya gerek kalmadan sipariş vermesine olanak sağlar. Zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılan bu seçenek misafirlerinizin dakikalarca sipariş alınmasını beklemesi sorununu da ortadan kaldırır!

 

Kolay Ödeme ile Masa Hareketliliği Artsın!

Ödemeleri saniyeler içerisinde gerçekleştirebilecek olan misafirleriniz masada boş yere beklemek durumunda kalmayacak. Üstelik ödemenin hızlı gerçekleşmesi sayesinde misafirlerinizin memnuniyet seviyesi de beklentilerin çok çok üzerinde olacak! Cofreex ile kolay ödeme ayrıcalığını yaşamak işletmenize çok şey katacak.

 

Sipariş ve Ödeme Seçenekleri ile Garsonlarınızın İş Yükünü Azaltın!

Cofreex sayesinde bırakın garsonlar sadece yemek servisi yapsın. Uygulama üzerinden sipariş verebilen misafirler ödeme işlemlerini de benzer şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu sayede garsonların masadan masaya pos cihazı taşımasının da önüne geçiliyor. En önemlisi de garsonlar sadece lezzet dolu tabakları misafirlerinizin önüne servis ediyor!

 

Adisyon Kontrolü Kolaylaşıyor!

Ödemeleri Cofreex aracılığı ile gerçekleştiren misafirler hangi lezzete ne kadar ödediklerini bütün detayları ile inceleyebiliyor. Bu sayede sipariş ve ödeme ile alakalı en ufak soru işaretini dahi gidermek mümkün oluyor.

Misafir Yönetimi ile Yeni Müdavimler Kazanın

Misafirlerinizin sizi tek seferlik tercih eden müşteriler olmasını değil Cofreex ile müdavime dönüşen kimseler olmasını sağlayın! Bunu yaparken misafir yönetimi panelinin ayrıcalıklarına bir göz atın!

 

Misafir Yönetimi Paneli ile Misafirlerinizi Sınıflandırın!

Misafirlerinizi sınıflandırarak kimin sizi daha çok tercih ettiğini ortaya çıkarın. Bu sayede VIP misafir anlayışı ile bazı misafirlere daha özel olduklarını yansıtın. Hizmet standartlarını daima ön planda tutarken misafir memnuniyeti ile müdavim sayınızı zirveye taşıyın!

 

Lezzet Sunumunu Farklı Bir Noktaya Taşıyın!

Misafirlerinize kişiselleştirilmiş bir çözüm sunarak onlara harika anlar yaşatın! Misafirlerinizi iyi tanıdığınızı ve onlara özel alternatifler sunduğunuzu göstererek müdavim kültürünü ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Misafir Geçmişi ile Yeni Satışları Kontrol Edin!

Misafirlerinizin geçmişte sipariş ettikleri lezzetleri kontrol ederek gelecekte ne tür hizmetler sunabileceğinizi tahmin edin. Bu sayede misafirlerinizin beklenti ve beğenilerinizi bildiğinizi hissettirerek onları önemsediğinizi gösterin. Böylelikle Cofreex’in ayrıcalıkları ile harekete geçin!

 

Mutfak Paneli ile Gecikmeyen Siparişler

Müşterileriniz siparişlerin gecikmesinden ya da geç gelmesinden şikayetçiyse doğru adrestesiniz. Mutfak paneli sayesinde son derece önemli avantajlar elde ederek işletmenizin kusursuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesini sağlayabilirsiniz.

 

Mutfaklarda yaşanan en büyük problemler siparişin mutfak personeline yanlış aktarılmasıdır. Bu problemin ortadan kaldırılması için sizlere teknolojik çözüm önerileri sunuyoruz! Mutfak personelinizin siparişleri tek tıkla görebileceği bir yazılım ile siparişlerinizin çok daha kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

 

Mutfak Paneli Size Ne Sağlar?

Mutfak paneli sistemlerinin restoran ve kafe gibi yiyecek ve içecek hizmetleri sunan firmalara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Genel olarak mutfak panelinin mutfak personeline müşterilerin verdiği siparişlerin iletildiğini ifade etmek mümkündür. Bu sayede mutfak personeli 3.bir kişi olan garson aracılığı ile değil direk kendisi siparişlerin detayını görüntüleyebilmektedir. Üstelik sipariş verilir verilmez ekranlara düştüğü için siparişlerde ki gecikmelerde ortadan kalkmaktadır.

Siz de mutfak personelinizin çok daha hızlı bir şekilde siparişleri görmesini ve hazırlamasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Eve Teslim veya Gel-Al Siparişleri Yönetmek Kolaylaşıyor!

Eve teslim ya da gel al siparişleri yönetmek beklentilerinizi karşılayacak derecede kusursuzlaşıyor! Misafirlerinizden gelen yoğun siparişlere rağmen bütün siparişler listelenerek her sipariş zamanında ve kaliteli bir şekilde işleniyor. Bu sayede misafirleriniz kusursuz bir hizmete ulaşmak mümkün oluyor.

 

Sipariş Yönetimi ile Sipariş Sınıflandırması Mümkün Oluyor!

Mutfak paneline yansıyan siparişlerin hazırlanması aşamasında gel al mı yoksa eve teslim mi olduğu detaylı bir şekilde işleniyor. Bu sayede misafir taleplerine göre şekillenen siparişlerde kaliteyi yakalamak oldukça kolaylaşıyor! Cofreex ile siparişlerinizi yöneterek paket hazırlığı yapmak beklentilerinizin de ötesine geçiyor.

 

Ödeme Karmaşası Son Buluyor!

Eve teslim ya da gel al siparişlerde en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ödemeler konusunda ortaya çıkıyor. Ödemelerin karışması ve misafirlerinizin sipariş tesliminde sorun yaşaması Cofreex sayesinde tarihe karışıyor. Size de misafirlerinize daha kaliteli bir hizmet sunmaktan başka bir şey kalmıyor!

 

Hızlı Teslim ve Yüksek Memnuniyet

Gel al ve eve teslim siparişlerde hızlı teslim ayrıcalığını sunan Cofreex sayesinde müşteri memnuniyeti zirveye ulaşıyor. Bu da işletmenizin her geçen gün daha fazla satış yapmasına olanak sağlıyor!

Pazarlama Araçları ile Misafirlerinizi Hitap Edin

Misafirlerinizin özel günlerini kayıt altına alarak onlara özel çözümler sunmak için Cofreex ayrıcalığını yaşayın. Bu sayede misafirlerinizin memnuniyetini ve işletmenize sadakatini zirveye taşıyın!

 

Bilginin Gücüyle Kârlılığı Yakalayın!

Kayıt oluşturduğunuz her misafir için Cofreex alt yapısı ile oluşturduğunuz bilgi kutucukları sayesinde özel günleri hatırlayın. Cofreex ile gelen uyarılar sayesinde misafirlerinize farklı pazarlama araçları ile ulaşarak onları önemsediğinizi ortaya çıkarın.

 

Pazarlamanın Sadece Satış Olmadığını Gösterin!

Misafirlerinizin işletmenizi ziyareti sonrasında onlara göndereceğiniz anlamlı mesajlar ile minnettar oluşunuzu ortaya çıkarın. Pazarlama süreçlerinin sadece ürün ve hizmet satışı olmadığını yansıtarak müşteri memnuniyetini zirveye taşıyın. Bu özel çözüm için Cofreex’e ihtiyaç duyduğunuzu da kesinlikle unutmayın!

Raporlama ve Analitik ile İşletmenizi Değerlendirmek Kolaylaşıyor!

Raporlama ve analitik çözümleri ile işletme performansınızı kontrol etmek çok daha kolay oluyor. Günlük, haftalık ve aylık değerlendirmeler neticesinde işletmenizi değerlendirmek mümkün olurken bu değerlendirmelerle yeni kararlar almanız da mümkün hale geliyor.

 

Verimliliği Arttırmaya Yönelmek Mümkün Oluyor!

İşletmenizde ağır işleyen ya da arzu ettiğiniz seviyeye ulaşamayan çözümlerin daha kaliteli bir noktaya ulaşması Cofreex ile gerçekleşiyor. Hem misafirlerinizin hem de sizin yeterli bulmadığınız hususları Cofreex ile geliştirerek daha kaliteli bir hizmete kapı aralanıyor. Böylelikle adından söz ettiren bir işletme olmak adına güçlü adımlar atabiliyorsunuz.

 

Maliyet Kontrolünü Sağlayabiliyorsunuz!

İşletmenizde artan maliyetleri kontrol altına alarak bunu misafirlerinize yansıtmak ancak kaliteli bir kontrol ve raporlama ile mümkün. Cofreex, her ürün ve hizmet için maliyet analizleri yaparak kârlılığınızı daima aynı seviyede tutmanızı sağlıyor. Üstelik tüketici beklentilerini karşılamak da sandığınızdan çok daha kolay oluyor.

Online Rezervasyonlar ile Teknolojinin Gücünden Yararlanın!

Dijitalleşmenin hız kazandığı bir çağda dijitale ayak uyduran bir işletme vasfı kazanarak online rezervasyonlara kapı aralayın! E-posta, sosyal medya ya da uygulama üzerinden gelen rezervasyonları tek bir panelden yöneterek rezervasyon karmaşasını sonlandırın. Cofreex ile işletmenizin kalitesini gün geçtikçe zirveye çıkarın!

 

Rezervasyonu Kolaylaştıracak Önlemler Alın!

İşletmenizi tercih edecek misafirlerin kısa sürede kaliteli bir rezervasyon süreci yaşaması adına Cofreex ayrıcalıklarını kullanın. İnternet üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleşecek olan rezervasyon işlemleri ile kaliteden en yüksek seviyede faydalanın. Bu sayede misafirlerinizin telefon araması ya da diğer zorlu süreçlerden çekinerek rezervasyon yapmaktan vazgeçmesinin önünü alın!

 

Rezervasyonları Tek Yerde Toplayın

Rezervasyonun kaynağı ne olursa olsun rezervasyon işlemlerinizi tek bir sistemde toplayın. Bu sayede aynı hizmetin farklı misafirlere satılması karmaşasının önüne geçerek daha kurumsal bir yapıya sahip olduğunuzu yansıtın. Tüm bu avantajları Cofreex ile yaşayarak kaliteli hizmetlerde sürdürülebilirliği yakalayın.

 

Rezervasyon Yönetiminde Zamandan Tasarruf Edin

Rezervasyonlarınızı yönetirken kullanışlı bir panel kullanarak saniyeler içinde yönetim süreçlerini tamamlayın. Böylelikle rezervasyon yönetimi için harcayacağınız zamanı başka bir yerde kullanarak hizmette standartları yukarı taşıyın.

SMS & E-Posta Bildirimleri ile İletişimi Koparmayın!

Cofreex sayesinde misafirlerinize gönderdiğiniz SMS ve e-postalar ile iletişimde olduğunuzu hissettirin. Böylelikle misafirlerinizi önemseyen bir işletme olduğunuzu ön plana çıkarın.

 

Rezervasyon Onayı ile Misafirlerinize Güven Verin!

Online rezervasyon gerçekleştiren misafirlerin rezervasyon konusunda tereddüt yaşamasını e-posta ve SMS bildirimleri ile ortadan kaldırın. Rezervasyon onayı konusunda tereddüt yaşamak yerine hızlı bir çözüme ulaşan misafirlerinizin memnuniyetini de bildirimler sayesinde arttırın. İşletmenizin hızlı ve başarılı çözümler sunduğunu her an yansıtın!

 

Rezervasyon Hatırlatmaları ile Masalarınızın Boş Kalmasını Önleyin!

Rezervasyon sonrasında misafirlerinizin rezervasyonu unutma ihtimaline karşılık SMS ve e-posta bildirimlerinin gücünü kullanın. Bu sayede hem rezervasyonun satışa dönüşmesini hem de misafirlerinizin kaliteli hizmetlerinizden yararlanmasını sağlayın. Cofreex sayesinde kaliteden yana tercih kullanmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

 

Satış Rakamlarınızı Zirveye Çıkarın

Bildirimlerin sadece hatırlatma değil aynı zamanda satışları destekleyen birer faktör olduğunu unutmadan bildirimlerin gücünü kullanın. Özellikle de satış rakamlarınızı arttıracak olan bildirimler sayesinde işletmenizde boş masa kalmasının da önüne geçin!

Sipariş Yönetimi Sayesinde Misafirlerinizi Memnun Edin!

Sipariş alırken bir adisyona yiyecek ve içeceklerin detayını yazmak kontrol için değerli olsa da kurumsal bir görüntü vermez. Üstelik bu seçenek siparişin sonuçlandırılmasında da zaman kaybına neden olabilir. Cofreex sipariş yönetimi sayesinde zaman kaybına neden olmadan üstelik adisyon karmaşası yaşamadan siparişi yönetme şansı elde edebilirsiniz.

 

Misafirlerinizin Tercihlerini Hatırlayın!

Sipariş yönetiminde sadece yemeklerin kaydını tutmanın sizin için kaliteli bir çözüm olacağı açık! Peki, ya misafirlerinizin geçmiş siparişlerini de dikkate alarak onlara özel öneriler sunmaya ne dersiniz? Sipariş yönetiminde sunacağınız bu kusursuz seçenek sayesinde misafirlerinizi önemsediğinizi hissettirin. Bu yöntemle misafirlerinize bir müşteri gözüyle bakmadığınızı yansıtın!

 

Siparişleri Mutfak Ekranına Yansıtarak Hızlı Çözümlere Kapı Aralayın!

Sipariş oluşturduğunuzda bu siparişin garson cihazından mutfak ekiplerine ulaştırılmasını beklemek için zaman kaybetmeyin! Garson ve mutfak ekibi arasında online iletişimi sağlayacak Cofreex sipariş yönetimi çözümü sayesinde anlık sipariş durumu kontrolünü sağlayın. Bu sayede misafirlerinizin sipariş için dakikalarca beklemesinin önüne geçin!

 

Sipariş Detaylarını Tek Tıkla Oluşturun!

Garsonların sipariş alması sırasında bütün detayları tek tek elle girmesi yerine birkaç tıkla sipariş oluşturmasını sağlayın. Garsonların daha hızlı sipariş almasını sağlayacak bu çözümle sadece müşteri memnuniyetini arttırmakla kalmayın misafir siparişlerindeki karmaşanında kolaylıkla önüne geçmeyi sağlayın!

Cofreex’in tüm bu çözümleriyle kaliteyi yakalarken ayrıcalıklı bir işletme olduğunuzu da kanıtlayın!

Dijital Menü ile Temassız Sipariş Alın!

Cofreex dijital menü ile size özel çözümlerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Mobil cihazlara ya da tablete entegre edilebilen menüler sayesinde misafirleriniz klasik bir menüye ihtiyaç kalmadan siparişlerini oluşturabiliyor. Üstelik menülerin interaktif olması sayesinde sipariş süreci daha da hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

 

Size Özel Menü ile Markanızı Yansıtın!

Dijital menülerin kişiselleştirilebilir özelliklerinden maksimum manada yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Yiyecek, içecek ve diğer bütün servislerle alakalı hizmetlerinizi menünüze ekleyebilirsiniz. Üstelik menüyü fotoğraflarla zenginleştirerek misafirlerinize daha kaliteli bir sipariş deneyimi sunabilirsiniz.

 

Misafirlerinize Güncel Bir Menü Sunun!

Misafirlerinize ‘O Yemekten Kalmadı’ demenizi tarihe karıştırıyoruz. Dijital menü çözümlerimiz çerçevesinde menünün sürekli güncel kalmasını sağlıyor ve sadece sipariş edilebilecek olan yiyecek ve içeceklere menüde yer vermenize olanak tanıyoruz. Misafirlerinizin sipariş konusunda ayrıcalığı bu yaşayabiliyor olmaları sayesinde sipariş verme deneyimini iyileştiriyoruz.

 

Saniyeler İçerisinde Sipariş Oluşturun!

Misafirlerinize bütün menüyü sayarak onlardan dönüş almayı beklemek yerine dijital menü ile saniyeler içerisinde sipariş oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Hem misafirlerinizin yiyecek ve içecek bekleme süresini düşürecek hem de personelinizin iş yükünü azaltacak bu seçenekle kaliteyi zirveye çıkarabileceksiniz.

Tüm bu ayrıcalıkları yaşarken sadece misafirlerinizin değil personelinizin de memnuniyet seviyesini arttırabileceksiniz. İki yönlü kazanca işaret eden Cofreex ile deneyiminizi hemen iyileştirmeye ne dersiniz?

Tema Yönetimi ile Size Özel Bir Kurumsal Menü Hazırlayın!

İşletmenizi yansıtan ve size özel olduğunu hissettiren bir tema ile kalitenizi ön plana çıkarın! Renkleri, görselleri ve yazı stilleri ile her anlamda size özel olduğunu yansıtan bir tema sayesinde işine değer veren bir marka olduğunuzu ortaya çıkarın! Böylelikle misafirlerinizin gözünde işletmenizin imajını yükseklere çıkarın!

 

Temanızı Özel Günlere Özel Güncelleyin!

Menülerinizde kullandığınız temaların özel günlere özel tasarlanmasını sağlayarak misafirlerinizin gözündeki kalitenizi arttırmayı başarın. Sevgililer Günü, Babalar Günü ve Anneler Günü gibi çok özel anlarda misafirlerinizi düşündüğünüzü hissettirmek adına bu kusursuz çözüme başvurun. Üstelik temalarınızı kaydederek her yıl yeni bir tasarım yapmak yerine eski temalarınızı kullanmanın keyfini yaşayın!

 

Mutfağa Özel Tema Ayarı Yapın!

İşletmenizde dünyanın farklı mutfaklarına özgü lezzetlere yer verirken temanızla bu kusursuz lezzetlerin havasını yansıtın. Çin, Akdeniz ve Orta Doğu gibi farklı mutfakları sıradan renklerle misafirlerinize sunmak yerine bu kültürlere ait motifler ve tasarımlarla menünüzün daha ilgi çekici olmasını sağlayın. Bu sayede misafirleriniz henüz sipariş vermeden onların gönlünü kazanın!

Personele Özel Telegram Entegrasyonu!

Siparişlerin hızlı, lezzetli ve kusursuz bir şekilde işleme alınması adına Telegram kullanmaya ne dersiniz? Misafirlerinizin memnuniyetini sağlamak adına dikkate alacağınız bu detay sayesinde müşteri memnuniyetini çok özel bir noktaya taşıma fırsatına sahip olabileceksiniz. Üstelik Telegram ile anlık bildirimler sayesinde gecikmeleri de önleyeceksiniz.

 

Telegram Sayesinde Kolay Kontrol Süreçleri

Restoran yöneticisinden temizlik personeline kadar herkes kendisine iletilen sorunu çözüyor ve buna uygun bir şekilde misafirlerin daha kaliteli hizmet almasını sağlıyor. Kusursuz bir çözüm olan Telegram bildirimleri sayesinde hiçbir misafir dakikalarca beklemek zorunda kalmıyor. Bu da misafirlerinizin işletmeye bağlılığını arttırıyor.

 

Personele Özel Görev Bildirimleri

Telegram ile görevleri basit bir şekilde bildirmek hem personele kolaylık sağlıyor hem de misafirinizin memnuniyetini sağlıyor. İşletmenin hızlı hizmet sağlaması mümkün olurken bir sorun için onlarca personelin bir yerde toplanması da söz konusu olmuyor. Kusursuz bir hizmet ile işletmenizde her şey olması gerektiği gibi ilerliyor!

Cofreex’in Telegram entegrasyonu sayesinde kusursuzluğu yakalamanın tam zamanı!

Dijital Menü ile Temassız Sipariş Alın!

Cofreex dijital menü ile size özel çözümlerden yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Mobil cihazlara ya da tablete entegre edilebilen menüler sayesinde misafirleriniz klasik bir menüye ihtiyaç kalmadan siparişlerini oluşturabiliyor. Üstelik menülerin interaktif olması sayesinde sipariş süreci daha da hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

 

Size Özel Menü ile Markanızı Yansıtın!

Dijital menülerin kişiselleştirilebilir özelliklerinden maksimum manada yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Yiyecek, içecek ve diğer bütün servislerle alakalı hizmetlerinizi menünüze ekleyebilirsiniz. Üstelik menüyü fotoğraflarla zenginleştirerek misafirlerinize daha kaliteli bir sipariş deneyimi sunabilirsiniz.

 

Misafirlerinize Güncel Bir Menü Sunun!

Misafirlerinize ‘O Yemekten Kalmadı’ demenizi tarihe karıştırıyoruz. Dijital menü çözümlerimiz çerçevesinde menünün sürekli güncel kalmasını sağlıyor ve sadece sipariş edilebilecek olan yiyecek ve içeceklere menüde yer vermenize olanak tanıyoruz. Misafirlerinizin sipariş konusunda ayrıcalığı bu yaşayabiliyor olmaları sayesinde sipariş verme deneyimini iyileştiriyoruz.

 

Saniyeler İçerisinde Sipariş Oluşturun!

Misafirlerinize bütün menüyü sayarak onlardan dönüş almayı beklemek yerine dijital menü ile saniyeler içerisinde sipariş oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Hem misafirlerinizin yiyecek ve içecek bekleme süresini düşürecek hem de personelinizin iş yükünü azaltacak bu seçenekle kaliteyi zirveye çıkarabileceksiniz.

Tüm bu ayrıcalıkları yaşarken sadece misafirlerinizin değil personelinizin de memnuniyet seviyesini arttırabileceksiniz. İki yönlü kazanca işaret eden Cofreex ile deneyiminizi hemen iyileştirmeye ne dersiniz?

Çapraz Satış Teknikleri ile Daha Fazla Kar Etmek Sizin Elinizde!

Çapraz satış teknikleri işletmenizin e-ticarette daha fazla kar elde etmesi için planlanan çeşitli stratejilerdir. Siz de çapraz satış teknikleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermek ve daha fazla ürün, hizmet satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Çapraz satış tekniklerini profesyonel bir şekilde uygulamak ürünlerinizin çok daha fazla satılmasını sağlamaktadır. Çapraz satış teknikleri bir ürünün tamamlayıcı bir yan ürünü ile birlikte tüketiciye sunulması ve tüketicinin birden fazla ürünü satın almasını sağlayan teknikleri içermektedir. Özellikle ürün aksesuarları çapraz satış taktikleri ile sık sık kullanılarak e-ticaret alanında başarı elde etmeniz sağlanır.

 

Etkileyici Çapraz Satış Teknikleri Sizlerle

En etkileyici ve profesyonel çapraz satış teknikleri ile firmanızın karlılığını artırmak istiyorsanız firmamız sizin yanınızda! Kurulduğu andan bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri veren firmamız aracılığı ile çapraz satış tekniklerini kullanabilir ve satışlarınızı 2’ye katlayabilirsiniz.  Bu doğrultuda bizimle iletişime geçerek çapraz satış ile ilgili profesyonel bir şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çoklu Dil ve Para Birimi Desteği ile Yabancı Misafirlerin Dilinden Konuşun!

Farklı kültürden insanlara hizmet veren bir işletme olarak menülerinizde yer vereceğiniz çok dilli ve birden fazla para birimine sahip alternatiflerle sipariş süreçlerini kolaylaştırın. Misafirlerinizin hesap makinesi ile kur dönüşümü yaparak zaman geçirmesi yerine kendi para birimlerinde saniyeler içerisinde sipariş oluşturmalarını sağlayın!

 

Garsonlarınızın Dil Sorununu Ortadan Kaldırın!

Garsonlarınız kendi alanında çok iyi olsalar da her dili bilmeleri imkânsız! Bu zorluğun işletmenize bir eksi yazmasını önlemek adına Cofreex’in çoklu dil desteği avantajını yakalayın. Çoklu dil desteğine sahip menüler sayesinde misafirlerinizin siparişlerini kendi dillerinde oluşturmalarını sağlarken garsonlarınızın aynı siparişi Türkçe dilinde görüntülemesini mümkün kılın!

 

Siparişleri Oluşturduktan Sonra TL Karşılıklarıyla Ödeme Alın!

Misafirleriniz farklı para birimleriyle sipariş veriyor olsalar da sipariş sonuçlandığında ödemeleri TL ile almanın ayrıcalığını yaşayın! Sipariş sonunda bir karmaşa olmaması adına Cofreex’in bu ayrıcalıklı çözümlerinden yararlanarak sipariş yönetiminde başarılı bir süreci geride bırakın. Üstelik hesap makinesi ve kur kontrolü yapmadan ödemede en hızlı seçeneklerle misafirlerinize çözüm sağlayın!

Online Ödeme ile Zamandan Tasarruf Edin!

Online ödeme sistemi ile zamandan tasarruf etmenin Cofreex ile mümkün olduğunu bilmelisiniz! Misafirleriniz masadan kalkmadan üstelik bir garson dahi çağırmadan ödeme sisteminin ayrıcalıklarından faydalanabilecek! Size de Cofreex avantajı ile müşteri memnuniyetini elde etmek kalacak!

 

Ödeme Kolaylığı ile Misafirlerinizi Memnun Edin!

Misafirlerinizin masada dakikalarca ödeme beklemesinin sizin için ne denli büyük bir olumsuzluk olduğunu hayal edin! Bu hayal kırıklığını ortadan kaldırmak adına Cofreex çözümlerinden yararlanmanın keyfini yaşayın! Saniyeler içerisinde misafirlerinizin ödeme yapmasını sağlayın ve memnuniyet konusunda kaliteyi yakalayın!

 

Farklı Ödeme Seçenekleri Sayesinde Hizmeti Kusursuzlaştırın!

Misafirlerinizin sadece nakit ödeme yapmasını talep etmenizin olumsuz bir izlenim yaratacağını unutmayın. Bu nedenle de kredi kartı ya da banka kartı gibi ödeme seçeneklerini kullanarak farklılığı yaşatın. Misafirlerinize sunacağınız çeşitli ödeme seçenekleri ile de memnuniyeti sağlayın.

 

Ödemelerin Gerçekleştiğini Misafire Bildirin

Misafirlerinizin ödeme gerçekleşti mi endişesini gidermek için bildirimlerin gücünü kullanın. Ödeme alınır alınmaz misafirlerinizin SMS ve e-posta bildirimleri almasını sağlayın. Bu kusursuz çözüm için Cofreex ayrıcalıklarına ihtiyaç duyduğunuzu da unutmayın!

Misafir Ödüllendirme ile Hediyelerin Gücünü Kullanın

Hangi misafir hediye ve ödüllerden yararlanmak istemez ki? O halde siz de Cofreex avantajları ile misafirlerinize ödüller ve indirimler vererek memnuniyetlerini arttırın!

 

Misafir Ödüllendirmede Kaliteyi Yakalayın

İşletmenizi sürekli tercih eden misafirlerinizi ödüllendirerek onlara daha kaliteli bir çözüm sunmanın kapılarını aralayın! Misafirleriniz için tanımlayacağınız indirim, ödül ve kampanyaları Cofreex sistemi üzerinden kontrol ederek karmaşadan kurtulun. Bu sayede misafirlerinizi ne kadar önemsediğinizi kusursuz çözümlerle ortaya çıkarın!

 

Misafir Sadakatini Hediyelerle Arttırın

Misafir sadakatini arttırarak işletmenizi tercih eden kişi sayısını bir anda 3-5 kat yükseltin. Bu sayede indirim ve kampanyalarla kârınızdan vazgeçtiğiniz tutarı satış rakamlarındaki ciddi artışlarla kapatmanın avantajını yakalayın. Küçük hediyelerin size ne denli büyük geri dönüşler sağlayacağını Cofreex avantajları ile hissedin.

 

Memnuniyeti Zirvede Yaşayın

Müşteri memnuniyeti konusunda yakalayacağınız kusursuzluk sayesinde misafirlerinizin sizi tercih etmesini sağlayın! Böylelikle sadece kaliteli yemek ve içecek değil aynı zamanda kusursuz hizmetler sunmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

İşletmeniz Açık Kaldıkça Kârlılığınız Artsın

30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz dijital işetme çözümünüzü şimdi oluşturun.

  • Temassız Misafir Deneyimi
  • Yardımcı Analiz & Raporlama
  • Kontrol Süreçlerinde Kolaylık