Kafe

Kafe İşletmeleri Dijital Dönüşüm ve İşletme Çözümleri

Kafenizde sadece lezzete değil hızlı servis ve güler yüzlü müşterilere de kapı aralayın! Kafenizde sadece lezzete değil hızlı servis ve güler yüzlü müşterilere de kapı aralayın!

Kafenizde sadece lezzete değil hızlı servis ve güler yüzlü müşterilere de kapı aralayın!

Tablet menü, mobil menü ve sipariş yönetim entegrasyonları ile adından söz ettiren Cofreex, misafirlerinizin yüzünü güldürecek yeniliklere imza atıyor. Garsonların siparişleri saniyeler içerisinde işlemenizi sağlayan Cofreex aynı zamanda masa yönetimi ve ödeme konusunda da ön plana çıkıyor. Tek bir ekrandan bütün işlemleri gerçekleştirmek sadece müşterileri mutlu etmiyor aynı zamanda personelinizin işini de kolaylaştırıyor.

Şimdi Ücretsiz Deneyin
* Kredi Kartı Gerekmez
Kafenizde sadece lezzete değil hızlı servis ve güler yüzlü müşterilere de kapı aralayın! Kafenizde sadece lezzete değil hızlı servis ve güler yüzlü müşterilere de kapı aralayın!
Online Rezervasyon ile Masalarınızı Yönetin!

Online Rezervasyon ile Masalarınızı Yönetin!

Online rezervasyonlar kafenizin doluluk oranını ciddi anlamda etkiliyor ve masa yönetiminde karmaşaya neden oluyor. Ancak bu durumu ortadan kaldırmak sizin için bir türlü mümkün görünmüyor. Endişelenmeniz hiç gerek yok! Cofreex hem rezervasyonla hem de rezervasyonsuz gelen bütün misafirlerinizi karmaşa olmadan yönetiyor. Masa yönetimi özelliği sayesinde rezervasyon ve iptalleri anlık bir şekilde yansıtıyor. Garsonlara sadece boş masalara yönlendirme yapmak kalıyor!

Misafir Geri Bildirimleri ile Kazanın!

Misafir Geri Bildirimleri ile Kazanın!

İşletme körlüğü kafenizin en büyük sorunlarından bir tanesi olabiliyor. Hem sizin hem de personelinizin gözden kaçırdığı durumlar misafirlerin rahatsız olmasına mı neden oluyor? Cofreex, misafir geri bildirimleri ile karşılaşabileceğiniz bütün sorunları ortadan kaldırın. Misafir memnuniyetini en yüksek seviyeye taşırken işletmenizin kusursuz hizmet sağlamasında Cofreex ayrıcalıklarını yaşayın!

Şimdi Ücretsiz Deneyin
Stok Takibi ile ‘O Yiyecek-İçecekten Yok’ Problemine Son!

Online Ödeme ile Beklemelere Son Verin

Misafirleriniz yoğunluk nedeni ile bir türlü ödeme yapamıyor ve memnuniyetsizlik gittikçe artıyor. Personel sayısını arttırmanıza rağmen çözüm olmuyorsa kullanmanız gereken yöntem çok basit! Cofreex, personel sayısını arttırmanıza gerek kalmadan ödeme yönetiminde elinizi rahatlatıyor. Misafirleriniz saniyeler içerisinde ödeme gerçekleştirerek teknolojik dönüşümün tadını çıkarıyor. Size de Cofreex avantajlarını yaşamak kalıyor.

"Yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde Cofreex en çok tercih edilenleri belirleyerek akıllı öneri çözümleri sunuyor. Bu sayede geliriniz zirveye ulaşıyor."

Daha fazla bilgi ve detay için müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişim kurun!
İşletmeniz Açık Kaldıkça Kârlılığınız Artsın

30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz dijital işetme çözümünüzü şimdi oluşturun.

  • Temassız Misafir Deneyimi
  • Yardımcı Analiz & Raporlama
  • Kontrol Süreçlerinde Kolaylık