Bar

Bar İşletmeleri Dijital Dönüşüm ve İşletme Çözümleri

Eğlencenin tavan yaptığı anlarda hizmet kalitesinden ödün vermeyin! Eğlencenin tavan yaptığı anlarda hizmet kalitesinden ödün vermeyin!

Eğlencenin tavan yaptığı anlarda hizmet kalitesinden ödün vermeyin!

Bar işletmeniz için eğlenceli ve keyifli hizmetler sağlıyor olmak size avantaj getiriyor. İster yeni misafirler ister müdavimler için oluşturduğunuz özel menüler sayesinde lezzetlere ulaşmak kolaylaşıyor. Üstelik bu menülerde sadece yiyecek içecek isimleri değil lezzeti fazlasıyla hissettiren fotoğraflar da yer alıyor. Size de bu kusursuzluğu yaşamak kalıyor.

Şimdi Ücretsiz Deneyin
* Kredi Kartı Gerekmez
Eğlencenin tavan yaptığı anlarda hizmet kalitesinden ödün vermeyin! Eğlencenin tavan yaptığı anlarda hizmet kalitesinden ödün vermeyin!
Adisyon İstemek Kolaylaşıyor!

Adisyon İstemek Kolaylaşıyor!

Bar misafirlerinin en büyük problemlerinden bir tanesi de adisyon istediklerinde geciken ödeme süreci oluyor. Mekânda daha fazla kalmak ve bir nebze de memnuniyetsiz olmak zorunda kalan misafirler için Cofreex memnun edici çözümler sunuyor. Uygulama üzerinden hesap isteyerek ödemeyi hızlıca yapmak ve geceye son vermek kolaylaşıyor.

Servis Süresi Çok Daha Kısalıyor!

Servis Süresi Çok Daha Kısalıyor!

En kalabalık mekanları seçmek bar eğlencelerini doyasıya yaşamak bireylerin en büyük eğlencesi oluyor. Ancak kalabalık mekanlarda da hızlı bir hizmete ulaşmak genellikle hayal olarak görülüyor. Bar işletmenizin bu durumu tersine çevirmesini ister misiniz? Cofreex, online menü ve barmen – mutfak ekranına entegre sistem sayesinde servis sürelerinde harikalar yaratmanızı sağlıyor. Ee tabi müşteri memnuniyeti de artıyor.

Şimdi Ücretsiz Deneyin
Stok Takibi ile ‘O Yiyecek-İçecekten Yok’ Problemine Son!

Stok Takibi ile ‘Maalesef Kalmadı’ Problemine Son!

Barınızın en kaliteli hizmetleri sunmasını sağlarken aynı zamanda müşteri memnuniyetini de Cofreex ile zirveye taşımanız mümkün! Menünüzde yer alan bütün yiyecek-içecekleri stok takibi ile entegre ederek ‘O Ürün Yok’ cümlesini lügatinizden çıkarın. Böylelikle misafirlerinizin menüde gördükleri her lezzeti sipariş edebildikleri kusursuz bir mekâna dönüşün!

Farklı Dillerde Menü İmkanını Yakalayın

Farklı Dillerde Menü İmkanını Yakalayın

Barınıza gelen farklı kültürlerden insanlara hitap etmek için onların dilini kullanın! Özellikle iletişim konusunda yaşanan problemlere son vererek müşterilerinizin gözünde daha başarılı bir mekân olmayı sağlayın!

Şimdi Ücretsiz Deneyin

"Yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde Cofreex en çok tercih edilenleri belirleyerek akıllı öneri çözümleri sunuyor. Bu sayede geliriniz zirveye ulaşıyor."

Daha fazla bilgi ve detay için müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişim kurun!
İşletmeniz Açık Kaldıkça Kârlılığınız Artsın

30 gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz dijital işetme çözümünüzü şimdi oluşturun.

  • Temassız Misafir Deneyimi
  • Yardımcı Analiz & Raporlama
  • Kontrol Süreçlerinde Kolaylık